English Turkish Russian German Arabic Spanish
GOLD FİRMA

Fitandfit Health Journey Travel(Befit İzmir Seyahat Acenteliği Turizm ve Sağlık Hizmetleri Danışmanlığı Tic. Ltd. Şti.)

Korutürk Mah. Ortanca Sk. No:31 İç Kapı No:24 Balçova / İzmir
Bilgiler
Firma Adı Fitandfit Health Journey Travel(Befit İzmir Seyahat Acenteliği Turizm ve Sağlık Hizmetleri Danışmanlığı Tic. Ltd. Şti.)
Telefon +908508500369
Email info@befitizmir.com
Website https://www.befitizmir.com/tr/
Adres Korutürk Mah. Ortanca Sk. No:31 İç Kapı No:24 Balçova / İzmir
İl / İlçe İzmir / Balçova / Korutürk Mah
Yetkili Kişi Befit İzmir Seyahat Acenteliği
Yetkili Telefon +905384382777
Sektör Seyahat Acentaları
Açıklama

FİT&FİT HEALTH JOURNEY TRAVEL , sunduğu Yurt İçi Yurt Dışı Turlar, Uçak Bileti ,Otel Rezervasyonu ,Transfer Hizmetleri Tercümanlık Hizmetleri ,Vize İşlemleri, Seyahat Sigortası, Sağlık Turizmi hizmetleriyle müşterilerinin memnuniyetini sağlamayı, ekibi, altyapısı ve geliştirdiği asistans hizmetiyle sektöründe model oluşturmayı; tüm dünyaya hizmet vererek, dünyada referans gösterilen markalardan biri olmayı hedeflemektedir.
Değerlerimiz

  • Dürüstlük ve şeffaflık
  • Adalet ve rekabet
  • Yaratıcılık ve mükemmeliyet
  • Karşılıklı saygı ve sevgi
  • Süreklilik
  • Sorumluluk
  • Müşteri memnuniyeti ve başarı
  • Profesyonellik ve uzmanlık
  • Güçlü iletişim ve paylaşım

VİZYON

FİT&FİT HEALTH JOURNEY TRAVEL Turizm sektörüne dair tüm ürün ve yenilikleri yakından takip ederek, sadece var olan müşterilerimizi değil, potansiyel müşterilerimizi de zamanında ve eksiksiz olarak bilgilendirerek,  istek ve talepleri doğrultusunda, güvenilir çözümler sunarak, müşterilerimiz için değer yaratmak ve beklentilerine karşılık vererek,  müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak ve en iyi hizmeti vermek.
FİT&FİT HEALTH JOURNEY TRAVEL, sunduğu hizmetlerle birlikte özelikle Sağlık Turizminde vereceği   hizmetleriyle hastaların memnuniyetini sağlamayı; ekibi, altyapısı ve geliştirdiği asistans hizmetiyle sağlık sektöründe model oluşturmayı; tüm dünyaya hizmet vererek, dünyada referans gösterilen markalardan biri olmayı hedeflemektedir.

MİSYON

FİT&FİT HEALTH JOURNEY TRAVEL Müşterilerimizi iyi tanıyarak ve anlayarak beklentilerini en iyi şekilde karşılamak, fark yaratabilmek, müşteri memnuniyetini sürekli kılan ve tercih edilen şirket olmaktır. Yenilikçi düşünme ve ileri düzeyde  hizmet vermeyi hedefimiz haline getirerek, hizmet verdiğimiz ülkelerde Sağlık Turizmine ’de  liderlik etmek ; müşterilerimiz için değer yaratmak, hayatlarını kolaylaştırmak hedefimizdir.


Tecrübeli ve uzman kadrosundan aldığı güçle, modern tıbbın imkânlarını kullanarak mümkün olan en iyi sağlık hizmetini halkımıza sunma gayretinde olan Özel Medifema Hastanesi; İleri teknolojiye sahip tıbbi cihazlarla donatılan ameliyathane, yoğun bakım üniteleri, görüntüleme üniteleri, laboratuvarları, konforlu hasta odaları, bilgi ve birikimlerini yakın ilgi ile birleştiren çalışanları ile güvenli bir ortamda tedavi olmanın rahatlığını yaşatmayı amaçlamaktadır. Hasta ve Çalışan Güvenliğini ve memnuniyetini esas alan, Mevzuatlar ve Sağlıkta Kalite Standartları çerçevesinde gerek poliklinik hizmetleri gerekse klinik tedavilerde güvenli, etkin, kaliteli sağlık hizmeti sunumu ile araştırma ve eğitim çalışmaları da sürdürülmektedir.

Yorumlar
Konum
SEKTÖRLER
Sayfa 0.2709 saniyede oluşturuldu.