English Turkish Russian German Arabic Spanish
GOLD FİRMA

Fizyomer Terapia Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi

Sazova Mh. Doğanay Sk. No: 1 Tepebaşı / Eskişehir
Bilgiler
Firma Adı Fizyomer Terapia Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi
Telefon +90FizyomerTerapiaFizikTedaviveRehabilitasyonTıpMerkezi
Email info@fizyomer.com
Website https://fizyomer.com.tr/
Adres Sazova Mh. Doğanay Sk. No: 1 Tepebaşı / Eskişehir
İl / İlçe Eskişehir / Tepebaşı / Sazova Mah
Yetkili Kişi Fizyomer Terapia Fizik Tedavi
Yetkili Telefon +904446904
Sektör Sağlık Turizmi Tıp Merkezleri
Açıklama

Fizyomer Terapia Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi, Avrasya bölgesinde yenilikçi ve bütünleştirici bir program uygulayan en seçkin tıp merkezlerinden biridir. Misyonumuz; “Yaşam kalitesi için yüksek kaliteli rehabilitasyon” dur.

Fizyomer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi, Türkiye’de en fazla kapalı alana sahip merkezdir. 23 yıldır pediatrik rehabilitasyon, nörolojik rehabilitasyon ve omurga yaralanmaları rehabilitasyonları alanında uzman bir ekiple çalışmaktadır. Yenilikçi cihazlar kullanılarak özel bütünsel programlar geliştirilmekte ve çocuk ya da yetişkin, Serebral Palsi, İnme, Hemipleji, Parapleji, Kuadripleji ve Spinal Yaralanma gibi nörolojik rahatsızlıkları olan hastalarımıza başarıyla uygulanmaktadır.

Fizyomer Tıp Merkezinde her yıl yaklaşık 10.000 hastaya fizik tedavi ve rehabilitasyon programları uygulanmaktadır. Bunların yarısı çocuklardan oluşuyor. Dünyanın her yerinden çocuklar, özellikle Cerebral Palsy teşhisi konan çocuklar, yenilikçi bütünsel rehabilitasyon programlarımızdan yararlanmak için merkezimize geliyor. Uzman ekibimiz tarafından uygulanan yüksek teknoloji ürünü ekipmanlarımız ve integratif programlarımız sayesinde hastalarımızın klasik tedavilere göre daha kısa sürede iyileşmesi gerçekleşiyor.

Fizyomer Terapia Bütünsel Rehabilitasyon programları pediatrik, nörolojik, ortopedik, kardiyak ve KOAH rehabilitasyonlarından oluşmaktadır. Kliniğimizde uzman profesyonel ekip serebral palsi, iskemik inme, omurilik yaralanması, kas distropisi, Parkinson hastalığı, multipl skleroz hastalarına bireysel integratif rehabilitasyon programları uygulamaktadırlar.

Merkezimizde; Hidroterapi, Manuel Terapi, Sanal Gerçeklik Rehabilitasyon, Robotik Rehabilitasyon, Manyetik Terapi, Ozon Terapi, Robotik Spinal Dekompresyon Tedavisi, Kuru iğneleme, Obezite Rehabilitasyonu, Spor Yaralanmaları Rehabilitasyonu, El Rehabilitasyon, Lenfödem, Skolyoz Rehabilitasyon, Nörolojik Rehabilitasyon ve Pediatrik Rehabilitasyon üniteleri bulunmaktadır.

Merkezimizde 23 yıldır “Yaşam Kalitesi için Rehabilitasyon” misyonumuzu gerçekleştirmek için Dünyadaki teknolojik ve bilimsel gelişmeler takip edilerek yurtiçi ve yurtdışından gelen hastalarımıza bireysel integratif tedavi programları başarıyla uygulanmaktadır.

Türkan TÜNERİR M.D.
Fizyomer Terapia Medikal Direktörü

Yorumlar
Konum
SEKTÖRLER
Sayfa 0.2752 saniyede oluşturuldu.