English Turkish Russian German Arabic Spanish
GOLD FİRMA

International Evoy Health Tourism Travel Agency(Evoy Yapı Turizm Seyahat Organizasyon San. ve Tic. A.Ş.)

Adalet Mahallesi Manas Bulvarı No:39 D:2308 Bayraklı/İzmir
Bilgiler
Firma Adı International Evoy Health Tourism Travel Agency(Evoy Yapı Turizm Seyahat Organizasyon San. ve Tic. A.Ş.)
Telefon +902324205050
Email contact@clinicevoy.com
Website https://clinicevoy.com/tr
Adres Adalet Mahallesi Manas Bulvarı No:39 D:2308 Bayraklı/İzmir
İl / İlçe İzmir / Bayraklı / Adalet Mah
Yetkili Kişi Evoy Yapı Turizm Seyahat
Yetkili Telefon +902324205050+905491525050
Sektör Seyahat Acentaları
Açıklama

“Enjoy The Experience” mottosu ile yola çıkan Clinic Evoy, Dünya’nın farklı yerlerindeki misafirlerine; obezite ve metabolik cerrahi, plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi, diş tedavisi ve saç ekimi alanlarında en yeni ve en gelişmiş tekniklerle Ege’nin İncisi olarak bilinen, İzmir-Türkiye’de hizmet vermektedir.

Tamamen sizin istek ve ihtiyaçlarınıza özel olarak hizmet sunmak için 7/24 hizmet veren Clinic Evoy’un deneyimli ekibi aynı zamanda bir deneyim ekibidir. Size en konforlu deneyimi kolaylıkla sunabilmek için çalışmaktadır.

Dünyanın neresinde olursanız olun, sizin ihtiyaçlarınıza cevap verecek, beden tasarımınıza en uygun tedavi planını oluşturmaktadır. Mesafe tanımayan bu evrensel hizmeti, alanında uzman ve deneyimli hekim kadromuz ile birleştirerek sağlık ihtiyaçlarınızı en yüksek kalite ve konforda sizlere sunmaktayız.

Birlikte çalıştığımız deneyimli ekibimiz, uzman doktorlarımız, iş birliği içerisinde olduğumuz teknolojinin nabzını tutan hastanelerimiz, konfor ve hijyenin en üst sırada olduğu anlaşmalı otellerimiz ve
VIP hizmeti en üst seviyede hissedeceğiniz transfer araçlarımız sayesinde Clinic Evoy’da gerçekleştireceğiniz tedavilerin mükemmel bir deneyime dönüşmesi için ihtiyacınız olan her şeyi sizler için planlıyoruz.

Clinic Evoy, bedeniniz için bir zaman molası oluşturarak, mekan dediğimiz sınırları aşıyor ve sizi yenilenmeye davet ediyor. Konfor ve sağlıkla geçen bu molanın sonunda sizi yeniden kendi yaşam akışınıza kavuşturuyoruz fakat bir farkla; “yeni biri olarak”.

Çünkü biz biliyoruz ki hayat bir deneyim, deneyimlerinizi güzelleştirmek için buradayız!


1) Tanışma

İletişim bilgilerinizi bizlere bıraktıktan sonra “Tıbbi Danışmanlarımız” sizlerin istek ve ihtiyaçlarını en doğru şekilde analiz edebilmek ve prosedürünüz hakkında ayrıntılı bilgi verebilmek için sizinle iletişime geçecektir.


2) Ücretsiz Online Muayene

Tıbbı danışmanlarımız, sizler için uzman hekimlerimizden bilgi alıp, sizin için en uygun ve en iyi sonuç verecek tedavi planını detaylı bir şekilde sizlere aktaracaktır.

3) Planlama

Hastane randevunuz, konaklama ve transfer organizasyonunuz operasyon ekibimiz tarafından sizi en rahat ettirecek şekilde planlanacaktır.

4) Hoşgeldiniz

İzmir’e iniş yaptığınız anda Clinic Evoy’un sizin dilinizde konuşan güleryüzlü ve samimi ekibi havaalanında sizi karşılayacak ve tüm süreciniz boyunca en yakın arkadaşınız olmak için sizinle beraber olacaktır.

5) Muayene Ve Operasyon

Başvurduğunuz operasyonu gerçekleştirecek hekim ile tanışıp, operasyon öncesi yüz yüze muayene olacaksınız. Muayene sırasında ekstrem bir sorun ile karşılaşılmaz ise hekiminiz operasyonu gerçekleştirecektir.


6) Dinlenme

Operasyonunuz gerçekleştikten sonra doktorunuzun da onayı ile hastaneden taburcu olacaksınız.
Önceden sizler için ayarlanmış olan yüksek konforlu otelinize kadar size eşlik edecek ve dinlenme sürecinizde konforlu ve rahat olduğunuzdan emin olduktan sonra yanınızdan ayrılacağız.

7) Check-Up

Doktorunuzun belirlediği dinlenme sürecinizden sonra ekibimiz, kontol randevularınızı gerçekleştirmek üzere sizleri otelinizden alacak ve hekiminiz ile operasyon sonrası check-up yapmanızı sağlayacaktır.

8) Hoşçakalın!

Ekibimiz havaalanına transferinizi sağladıktan sonra, yeni görünüşünüz ile sizleri ülkenize uğurlayacaktır. Yeniden aramızda görmek üzere

Clinic Evoy ile
Deneyimin Tadını Çıkarın

Dünyanın neresinde olursanız olun, sizin ihtiyaçlarınıza cevap verecek, beden tasarımınıza en uygun tedavi planını oluşturmaktadır. Mesafe tanımayan bu evrensel hizmeti, alanında uzman ve deneyimli hekim kadromuz ile birleştirerek sağlık ihtiyaçlarınızı en yüksek kalite ve konforda sizlere sunmaktayız.Yorumlar
Konum
SEKTÖRLER
Sayfa 0.2651 saniyede oluşturuldu.