English Turkish Russian German Arabic Spanish
GOLD FİRMA

Medical Fly Sağlık Turizmi ve Seyahat Acentası (Medical Fly Sağlık Turizm Ltd. Şti.)

Bahçelievler Mah. 1831/14 Sok. No:1 D:49 Karşıyaka/İzmir
Bilgiler
Firma Adı Medical Fly Sağlık Turizmi ve Seyahat Acentası (Medical Fly Sağlık Turizm Ltd. Şti.)
Telefon +902325041185
Email info@medicalfly.com.tr
Website https://medicalfly.com.tr/
Adres Bahçelievler Mah. 1831/14 Sok. No:1 D:49 Karşıyaka/İzmir
İl / İlçe İzmir / Karşıyaka / Bahçelievler Mah
Yetkili Kişi Medical Fly Sağlık
Yetkili Telefon +902325041185
Sektör Seyahat Acentaları
Açıklama

Medicalfly ailesi olarak 15 seneyi aşkın süredir 5000’den fazla danışanımıza Almanya ve Türkiye’deki profesyonel kadromuzla birinci sınıf destek ve danışmanlık sunmaktan mutluluk duyuyoruz.Berlin, İzmir ve İstanbul’daki ofislerimizdeki toplam 30 üyemiz ile dünyanın dört bir yanından başvuruda bulunan danışanlarımıza Türkiye’deki alanında uzman partner hastane, klinik ve doktorlarımızla en doğru tedaviyi bulmalarına yardımcı oluyor ve tüm seyahat organizasyonunu profesyonel bir şekilde tamamlıyoruz.Erişilebilir fiyatlar, birinci kalite hizmet, bireysel tedavi planları, ameliyat öncesi ve sonrası 7/24 destek, ana dilde hizmet gibi avantajlarımızla plastik ve estetik cerrahi, saç ekimi, göz tedavileri, diş tedavileri, IVF gibi bir çok branşta danışanlarımızın doğru tedaviyi almalarını sağlıyoruz.Medicalfly; T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından yalnızca seçkin kuruluşlara verilen “Sağlık Turizmi Yetki Belgesi”ne layık görülmüş ve resmi olarak sağlık turizmi alanında çalışmak için yetkilendirilmiştir.

Önce Sağlık

Portföyümüzde bulunan partner hastane, klinik ve doktor seçimlerimiz uzun ve titiz bir seçim sürecinin sonucu olarak seçilmiştir. Çok sayıda hastane yöneticisi, profesör, doktor, sektör otoritesi, araştırma, denetleyici kuruluş raporları ve yapılan anketler neticesinde “önce sağlık” ilkemizi bizimle birlikte benimseyen iş ortaklarımız sayesinde danışanlarımız içleri rahat bir şekilde hizmet almaktadır.

“Önce sağlık” ilkemizle birlikte danışanlarımızı medicalfly ailesi’nin bir parçası olarak görüyor ve daha sağlıklı bir hayat sürmesine mutlulukla aracılık ediyoruz.

Medicalfly Felsefesi

Medicalfly ailesi olarak öncelikli hedefimiz bireylerin daha yüksek bir yaşam kalitesine ulaşmalarına ve hayatlarına mutluluk getirmeleri adına sağlıklı adımlar atmalarına yardımcı olmaktır. Bu sebeple, yüksek kalite ve dünya standartlarındaki uzman eller tarafından gerçekleştirilen sağlık hizmetlerinin uygun maliyetler ile herkese ulaştırılmasını sağlamak istiyoruz.

Danışanlarımız bizim için aile bireylerimizi temsil etmektedir ve dolayısıyla onların sağlıkları da aile bireylerimizin sağlıkları kadar önemli ve önde gelmektedir. Bu yüzden „önce sağlık“ sloganını benimsiyor, tüm ürün ve hizmetlerimizi bu doğrultuda titizlikle hazırlayarak danışanlarımıza sunuyoruz.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Yorumlar
Konum
SEKTÖRLER
Sayfa 0.1964 saniyede oluşturuldu.