English Turkish Russian German Arabic Spanish
GOLD FİRMA

Nevenor Turizm(Nevenor Sağlık San. Tic. Ltd. Şti.)

Güneşli Mah. 526. Sokak No:40 Konak/İzmir
Bilgiler
Firma Adı Nevenor Turizm(Nevenor Sağlık San. Tic. Ltd. Şti.)
Telefon +904448001
Email info@nevenor.com
Website https://nevenor.com/tr
Adres Güneşli Mah. 526. Sokak No:40 Konak/İzmir
İl / İlçe İzmir / Konak / Güneşli Mah
Yetkili Kişi Nevenor Turizm
Yetkili Telefon +902322629980
Sektör Seyahat Acentaları
Açıklama

Hakkımızda

Nevenor, sağlık sektöründe 30 yılı aşkın tecrübesi ile farklı uluslararası sigorta şirketleri ile iş birliği yaparak ciddi bir tecrübe kazanmıştır.

Nevenor'un temeli, birçok alanda yatırımları bulunan Nasır Group’a bağlı olup, kendi hastane zinciri ve tıp merkezlerini yüksek uluslararası standartlarda işlettiği gibi tıbbi ağımız aracılığıyla sağlanan hizmetlerin verimliliğine ve kalitesine de yansımıştır.

Nevenor anlaşmalı olduğı kurumlardaki uzman sağlık ekibi, hemşire ekibi, güvenlik ve lojistik hizmetlerinde uzman ekibi, hastalarımızın tüm sorularını her an takip edip yanıtlamaya bir ekipten oluşmaktadır. Özelliğimiz hastalarımızın kültürünü ve durumlarını anlamak ve buna yönelik en iyi çözümleri sunarak müşteri memnuniyeti olan hedefimize ulaşmaktır.

Neden Biz?

Sağlık sektöründe 30 yılı aşkın tecrübe

Bütünsel Yaklaşım

Bütünsel yaklaşım müşteri memnuniyetinin anahtarı olduğuna inanıyoruz ve bu hedefe ulaşmak için kendimizi her zaman misafirlerimizin yerine koyuyor, tıbbi ve tıbbi olmayan her konuda yardımcı olmak ve karşılaşabilecekleri her konuda yardımcı olmak için her türlü çabayı gösteriyoruz.

Global Erişim

Dünyanın en önemli lokasyonlarında bulunan servis sağlayıcıların ve medikal ağımız sayesinde nerede olursanız olun yanınızdayız.

Kültürel çeşitlilik

Dilinizi anlayan ve kültürünüzü bilen birine sorununuzu açıklamak her zaman daha kolaydır. Ekibimiz, daha kaliteli hizmet ve iyi iletişim sağlamada yansıtılan farklı kültürleri ve etnik kökenleri temsil eder.

Ödeme Çözümleri

İster peşin, ister vadeli, ister depozito, ister kredi kartı ile. Müşterilerimize ve ihtiyaçlarına en uygun ödeme çözümlerini bulmak için birlikte çalışabiliriz.

Güvenilir Çözüm Ortağı

İş kültürümüzün bir parçası olarak, danışmanlık taleplerini her zaman memnuniyetle karşılar ve karşılıklı fayda sağlayan farklı alanlardaki deneyimlerimizi paylaşmaya hazırız.

Kimlere Hizmet Veriyoruz?

Uluslararası düzeyde bir çok kurum, kuruluş ve kişilere hizmet veriyoruz.

Hükümetler

Çalışanlarına uluslararası sağlık sigortası sunan devlet kurumları.

Şirketler

Uluslararası sağlık sigorta paketleri olan uluslararası işletmeler ve kuruluşlar.

Sağlık Sektörü

Performansı ve verimliliği artırmak için uluslararası olarak sağlanan kaynakları ve hizmetleri yönetmek isteyen tıp merkezleri ve uzmanlar.

Bireyler

Ülkelerinde veya ikamet ettikleri yerde istedikleri tedaviyi bulamayan bireyler.


Yorumlar
Konum
SEKTÖRLER
Sayfa 0.2979 saniyede oluşturuldu.