English Turkish Russian German Arabic Spanish
GOLD FİRMA

Opteamist key to synergy Turizm ve Organizasyon

Koşuyolu Mahallesi Mahmut Yesari Caddesi No:64 P.K. 34718 Kadıköy / İstanbul
Bilgiler
Firma Adı Opteamist key to synergy Turizm ve Organizasyon
Telefon +902164141111
Email info@opteamist.com
Website https://www.opteamist.com/tr
Adres Koşuyolu Mahallesi Mahmut Yesari Caddesi No:64 P.K. 34718 Kadıköy / İstanbul
İl / İlçe İstanbul / Kadıköy / Koşuyolu Mah
Yetkili Kişi Opteamist Key To Synergy Turizm
Yetkili Telefon +902164141111
Sektör Seyahat Acentaları
Açıklama

Neden Biz?

“Gerçek iyimser, problemlerin farkındadır; çözümleri bilir ve çözer, zorlukları görür ve üstesinden gelineceğini bilir, olumsuzlukları yakalar; ama olumlulukları da vurgular, en kötüye açıktır ama en iyiyi yapar, şikâyet etmek için nedeni vardır; ama gülümsemeyi seçer.”
Arthur Ward

Hafızalardan Silinmeyecek Organizasyonlar Yaratmak

Hayalinizi kurduğunuz atmosferi yaratıp benzersiz bir deneyim yaşatmak; derneğinizin, markanızın veya ürününüzün ismini zihinlere kazımaktır… Opteamist olarak sizinle benzersiz organizasyonlar yaratmak ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için yanınızdayız.

Sinerji ve Ekip Ruhunun Gücü

Organizasyonunuzun yönetimini dinamik bir anlayışla, ruhumuzu katarak kusursuz şekilde gerçekleştirmek için yanınızdayız.

En Önemli Değerlerimiz

Ekibimiz ve müşterilerimizdir. Çalışmalarımızda sizlerle partner olarak çalışır; sinerjiyi, başarılı projeler yapmanın anahtarı olarak görürüz.

Opteamist olarak “misafir” kavramına hak ettiği değeri veriyor; organizasyon disiplinini keyifli bir Türkiye deneyimiyle harmanlayarak misafirlerimizin hayatlarında iz bırakan deneyimler yaşamaları için çalışıyoruz. Tüm misafirlerimizin ülkemize attıkları ilk adımdan itibaren maksimum keyif, düzenlediğimiz her tür organizasyondan ise maksimum verim almalarını amaçlıyor ve gerçekleştiriyoruz.

Neler Yapıyoruz?

 • Yurt Dışından Gelen Gruplar

 • Yurt Dışı Destinasyon Seçimi

 • Yurt Dışı Toplantılar

 • Yurt Dışı Kongre Katılımları

 • Konsept Geliştirme

 • Özel Programlar

 • Nasıl Yapıyoruz?

 • Özel fiyatlı konaklama alternatiflerimizi vize ve sağlık sigortasından transfere, şehir turundan her dilde rehberlik hizmetlerine kadar her aşamasını organize ederek hazırlıyoruz.

 • Toplantı organizasyonlarınızı sosyal program ve takım aktivitelerinin yanı sıra tüm teknik ekipman, dekor, sahne, personel vb. desteklerini sağlayarak yapıyoruz.

 • Geliştirdiğimiz eğlence, animasyon, konsept geliştirme ve özel program tasarımı gibi hizmetlerimizle ekibinizin motivasyonunu en üst seviyede tutmanıza yardım ediyoruz. Bu hizmetlere yurt dışında olsanız bile ulaşabilmenizi sağlıyoruz.

 • Yorumlar
  Konum
  SEKTÖRLER
  Sayfa 0.2677 saniyede oluşturuldu.