Sağlık hizmetlerinin ulusal ve uluslar arası standartlara uygun biçimde sunumu için çalışmakta olan DR. Yetkin Bayer Clinics; DR. Yetkin Bayer tarafından kurulmuş ve uzun zamandır Saç ekimi başta gelmek üzere medikal estetik, ortopedi ve diş hekimliği uygulamaları gerçekleştirmektedir.

Yeni Nesil klinik/estetik teknolojilerini dünya ile aynı zamanda uygulama standartlarına dâhil eden kliniğimiz, yerli ve yabancı çok sayıda hastanın estetik ihtiyaçlarına nitelikli çözümler üretmek vizyonu ile çalışmaktadır.

Kliniğimizde Dr. Yetkin BAYER önderliğinde, sektörde deneyim kazanmış hekimler, diş hekimleri, estetik uzmanları ve sağlık hizmetlerinin sunumu için gerekli olan nitelikli sağlık personeli görev yapmaktadır. Türkiye ve Avrupa Birliği Sağlık Protokollerine bütünüyle uygun hizmetlerimizden herkesin faydalanabilmesi için yoğun çaba gösteriyoruz.

Dünya Kliniği Vizyonu ile çalışıyoruz

Dr. Yetkin Bayer Clinics; sadece Türkiye’de yerleşik hastalara değil, Avrupa ve dünyanın diğer pek çok noktasından hastaya hizmet verir. Ülkemizdeki sağlık potansiyelini, en iyi şekilde ulusal faydaya dönüştürme vizyonuna büyük önem veriyoruz.

Kurallar ve Protokoller

Kliniklerimizde, Sağlık Bakanlığı tarafından belirtilen kurallara uyulmakta ve Avrupa Birliği regülâsyonları da, bu protokollere dâhil edilmektedir. 

Sunduğumuz Sağlık Hizmetleri

Dr. Yetkin Bayer Clinics; Saç ekimi, medikal estetik, ortopedi, ağız ve diş sağlığı hizmetleri alanlarında hizmet arz eder. Diş hekimliği klinikleri ve ortopedi servisi ile birlikte klinik, çok sayıda branşta hizmet verir hale gelmiş ve poliklinik şeklini almış durumdadır.

FUE saç ekimi ve DHI saç ekimi gibi yeni nesil tekniklerin yanında organik saç ekimi gibi uygulamaları hastalarımıza sunuyoruz. Medikal estetik alanında ise birçok estetik desteğini tıbbi, klinik protokollerle sunuyoruz. Yüz dolgusu ve yanak dolgusu gibi hizmetlerden, G5 Masajı ve İp Askı yöntemi ile germe operasyonlarına kadar birçok uygulama, kliniklerimizde sunulabiliyor.

Vizyonumuz

Sağlık hizmetlerinin, evrensel sağlık protokollerine uygun biçimde, dünya standartlarında sunumunu sağlamak, uluslar arası hastalara sunduğumuz sağlık hizmetleri ile ülkemize ve sektörümüze fayda sağlamak, vizyonumuzun temellerini oluşturur.

Misyonumuz

Sağlık sektöründe iş gücü kapasite kullanımı oranını arttırmak, ülkeye yabancı hastalar ile döviz girdisi sağlamak ve elbette protokollere uygun biçimde sağlık hizmeti arz eder, katma değer sağlamak, misyonumuzdur.

Kurumsal Değerlerimiz

  • Tıbbi eğite sıkı sıkıya bağlıyız
  • Ulusal ve Uluslar arası protokollere uyuyoruz
  • Hastalarımız arasında hiçbir ayrım yapmıyor, en uygun hizmeti herkese arz ediyoruz
  • Ulusal faydayı ön planda tutuyoruz
  • İstihdam sağlamak öncelikli politikalarımız içerisinde yer alıyor
  • Bağlı sektörlerin, kazançlarını önemsiyoruz
  • Kanunlara %100 saygılıyız
  • Sizi önemsiyoruz

Yetkin Bayer kimdir?

Yetkin Bayer; Türkiye’deki tıp eğitimi ve mecburi hizmetini tamamladıktan sonra, Amerika Birleşik Devletlerine yerleşmiş, burada Saç ekimi başta gelmek üzere, Medikal Estetik alanında Mezoterapi, Karboksiterapi, Peeling, Botox ve Dolgu Uygulamaları, Mikrodermabrazyon, Lazer Tedavileri (Epilasyon, Dövme Silme, Kılcal Damar Tedavisi, Cilt Gençleştirme ve Leke tedavisi) alanlarında çalışmalar yapmış ve eğitimlere katılmıştır.

Yetkin BAYER, Austin Texas ve Philadelphia’da birçok konferansta yer almış, saç ekimi tedavisi sürecine önemli katkılar sağlayacak çalışmalar yapmıştır.

90’lı yılların başından itibaren ABD’de devam eden çalışmaları sırasında, Alabama’da düzenlenen Uluslararası Saç Protezi Ameliyatları (An International Symposium: Hair Replacement Surgery-Mar’94), California Century City’de 1995 yılında Amerikan Akademi tarafından düzenlenen Küresel Saç Ekimi Kongresine katılmıştır. (American Academy of Cosmetic Surgery- Hair Restoration 1st Global Convention: Jan’95) gibi pek çok çalışmaya katılmış, California Eyaleti’nde Plastik Cerrah Oğuz Nevit Ergün ile saç ekimi operasyonları gerçekleştirmiştir.

Saç ekiminde doğal olmayan görünüm nedeniyle ortaya çıkan yaygın şikâyetler, Yetkin Bayer tarafından sürecin başından itibaren bir araştırma konusu olmuş ve hekim bu alanda oldukça kapsamlı çalışmalar yapmıştır. Uzun yıllar yaptığı çalışmalar neticesinde Doktor Yetkin BAYER; Oblique Kanal tekniğini geliştirmiş ve uygulama alanında farklı bir yolu açmıştır. Daha önceleri, çim adam olarak tabir edilen doğal olmayan görünümü, bu uygulama metodu ortadan kaldırmıştır.

Oblique kanal tekniği tamamen profesyonel bir el becerisine ve her gün ekim yapma alışkanlığından gelen uzman bakış açısına dayanır, teknolojiyle ilgisi yoktur. Bu nedenle Dr. Yetkin BAYER tüm mesaisinde Saç ekimi operasyonlarında “Fue” tekniği ile saç alımını ve saç ekiminin doğal olmasını sağlayan en önemli “Oblique” kanal açma işlemlerini Avrupa’da ve A.B.D.’de olduğu gibi birebir kendisi yapmakta ve saç ekimi operasyonunu kendi kontrolü altında tutmaktadır.

Doktor Yetkin Bayer ve DR. Yetkin Bayer Clinics; sağlık hizmetlerinin sunumunda yüksek standartlar ve yeni nesil teknolojileri kullanarak, protokoller dâhilinde en iyi sonuçlara ulaşmayı hedefler. Bu kapsamda, sahip olduğumuz bilgi ve deneyimi, insanlığın faydasına sunuyor olmaktan memnuniyet duyuyoruz.


Dr. Noyan Süalp